Služby

Automatizace

Naše firma se zabývá zejména projekty v oblasti automatizace výrobních procesů. Ať se jedná o ucelené výrobní linky nebo jednoúčelové stroje, dovedeme navrhnou řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům. Dovedeme řídit a realizovat projekt od počátečního návrhu koncepce, přes tvorbu dokumentace, fyzickou výrobu rozvaděčů a jejich připojení, až po programování řídícího systému.

Při realizaci řídících systémů používáme zejména výrobky značek Siemens a OMRON. Po dohodě zajišťujeme i programování PLC Mitsubushi.

Realizujeme doplňkové a neméně důležité služby jako nastavení frekvenčních měničů, samozřejmostí je začlenění do řídícího systému.

Provádíme nastavení průmyslových kamer (Cognex, Balluff, Keyence, SICK, …) čteček 1D a 2D kódů, tiskáren štítků (ZEBRA) a dalších zařízení spojených s rozšiřující se funkcionalitou současných strojů.

Instrumentace

Realizujeme projekty v měření a regulaci (MaR) technologických procesů. Dodáváme zařízení do prostor s nebezpečím výbuchu do 1000V.

Revize elektro

Zajišťujeme a provádíme revize elektro na zařízeních do 1000V v prostředích S i BEZ nebezpečí výbuchu, dále revize elektrického nářadí a spotřebičů.