Kariéra

Naše firma hledá vhodné kandidáty na tyto pozice:

  • Elektrikář / elektro technik
  • PLC programátor

Životopisy, dotazy, či připomínky adresujete prosím na email
andrysek@andcontrol.cz nebo použijte telefonní kontakt:

Marek Andrýsek, jednatel
+420 775 628 232

Elektrikář/elektro technik

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravu do výplaty
  • Práce na zajímavých projektech v oblasti automatizace výroby
  • Přátelské pracovní prostředí, osobní přístup k zaměstnancům
  • Platové ohodnocení na základě prokázaných zkušeností

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro a odborná způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice (dříve vyhl. 50/78 Sb.)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k přiděleným úkolům

Náplň práce:

  • Výroba rozvaděčů
  • Elektroinstalace výrobních linek a jednoúčelových strojů
  • Spolupráce na uvádění zařízení do provozu

Výhodou:

  • Praxe v oblasti automatizace a elektroinstalace v průmyslových odvětvích
  • Zkušenosti s řídícími systémy

Práce je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušené pracovníky.

Programátor PLC

Nabízíme:

  • Stravenky
  • Služební automobil, notebook a mobilní telefon

Požadujeme:

  • Zkušenosti s programováním řídících systémů Siemens
  • Základní orientaci v oblastech elektrických pohonů, průmyslových SMART kamer a pneumatických komponent

  • Programování řídících systémů, PLC na výrobních linkách a jednoúčelových strojích
  • Tvorba vizualizací a operátorských panelů
  • Konfigurace frekvenčních měničů a kamer
  • Uvádění zařízení do provozu, úpravy programů na stávajících zařízeních a v

Výhodou:

  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ale nemáte potřebné zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat a dohodneme se na individuálním přístupu.